Головна » Новини » Регіональні новини » Олег Канівець: Європарламент визнав, що відносини між ЄС та Україною мають велике значення
29-10-2011, 13:26
Олег Канівець: Європарламент визнав, що відносини між ЄС та Україною мають велике значення

«Пропозиція у резолюції Європарламенту запропонувати Україні європейську перспективу має велике значення, хоча в цілому більш важливими є реальні дії по досягненню відповідності Україною критеріїв членства у ЄС», – вважає заступник голови Української партії – голова Львівської крайової організації Олег Канівець.

За його словами, Європарламент 27 жовтня визнав, що поглиблення відносин між Європейським Союзом та Україною та пропонування Україні європейської перспективи мають велике значення та є в інтересах обох сторін, визнавши прагнення України за умови, що будуть дотримані всі критерії, включаючи повагу до принципів демократії, прав людини, фундаментальних свобод та верховенства права. Однак, головним є не формулювання, а сам зміст, оскільки деякі інші країни не мали зафіксованої в Угоді про асоціацію обов’язковості європейської перспективи.

«Адже якщо ми вимагаємо поглиблення євроінтеграції, то мусимо визнати закономірність зустрічних кроків від України у цьому процесі, а не говорити з Європою мовою ультиматумів. Водночас результати переговорів від 25 жовтня з Європейським Союзом більше свідчать про спроби затягування чи навіть зриву переговорного процесу Києвом», - зазначив заступник голови Української партії.

«Доказом того, що українська влада прагне у Європу, а не веде подвійну гру, поглядаючи більше у сторону Євразійського Союзу, має стати виконання вимог, які поставлені у резолюції Європарламенту перед Україною. Зокрема, це і вимоги щодо припинення політичних репресій проти опозиції, і надання змоги Юлії Тимошенко скористатись своїм правом на повноцінну участь у політичних процесах вже зараз та на майбутніх виборах в Україні», – наголосив Олег Канівець.

Прес-служба Львівської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів