Головна » Новини » Регіональні новини » Одеські патріоти виступили на захист української мови
21-06-2012, 15:47
Одеські патріоти виступили на захист української мови

21 червня Одеська крайова організація Української партії спільно з іншими патріотичними силами в знак протесту проти нищення української мови взяла участь в пікетуванні будинку обласної ради на проспекті Тараса Шевченка 4.

Учасники акції заявили, що вони зібралися, щоб сказати «Ні!» тій мовній політиці, яка провадиться в регіоні. «Так звані народні обранці, покращуючи життя для себе, борються за російську мову, нібито є проблема, нібито когось утискують. Насправді людей не хвилює це штучно надв’язуване суспільству мовне питання, бо ніхто нікому не забороняє спілкуватися російською. Те, що нині діється – це фарс, і розігрують його винятково перед виборами. Ми виступаємо не проти російської мови – ми виступаємо на захист української. Не треба зіштовхувати лобами простих людей», - наголосив голова Одеської крайової організації Української партії Віктор Мастеренко.

Прес-служба Одеської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів