Партнери
 
 
Головна » Заяви » ЗВЕРНЕННЯ
9-07-2010, 13:49
ЗВЕРНЕННЯ

Українська партія звертається до чесних міських голів та голів райдержадміністрацій з проханням публічно заявити та підтвердити інформацію про отримання від місцевої виконавчої влади розпорядження заповнити паспорти районів, в яких було вказано близько 20 пунктів політичного характеру, зокрема питання про політичні погляди керівників підприємств, установ, впливових людей району, за кого голосували під час президентських виборів 2010 року і чи можлива співпраця.

Складається враження, що одна з гілок влади напередодні місцевих виборів взяла курс на тотальний, сумнівний з погляду законності політичний контроль, та ще й методами, притаманними спецслужбам недемократичної держави.

Про серйозність таких намірів свідчить хоча б той факт, що після оприлюднення відповідної інформації мером міста Калуш, головою Української партії Ігорем Насаликом представники Адміністрації Президента України заявили, що це провокація, а листи-розпорядження – фальшивка. Водночас деякі керівники облдержадміністрацій назвали анкети звичайною практикою, аби з’ясувати соціально-економічний стан району, а політичні питання – надмірною ініціативою місцевих чиновників.

Українська партія не може проігнорувати спробу владних структур відродити в Україні практику політичного шпигунства. Тому ми вважаємо: громадськість має право знати, що насправді відбувається! Оскільки, з одного боку Ігор Насалик оприлюднив документальні факти на підтвердження своїх слів, а чиновники від влади відхрестилися від кадебістських методів збирання політичної інформації.

Українська партія закликає міських голів публічно заявити про факти порушення конституційних прав громадян та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і дати рішучу відсіч владі, адже саме сьогодні від міських лідерів залежить майбутнє України та добробут її громадян.

 

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів