Партнери
 
 
Головна » Заяви » Заява Української партії стосовно законопроекту про вибори до місцевих рад
1-07-2010, 17:53
Заява Української партії стосовно законопроекту про вибори до місцевих рад

Українська партія вважає прийняття законопроекту про вибори до місцевих рад черговим кроком з боку діючої влади, в особі Партії регіонів та її сателітів, до згортання демократії, скорочення громадських свобод та узурпації влади.

Відповідний проект закону свідчить про слабку позицію влади, яка боїться негативної оцінки своїх виборців. Влада хоче контролювати увесь виборчий процес: від висунення кандидатів до створення комісій усіх рівнів та рахування голосів, і перетворити Україну на авторитарну державу на чолі з колаборантом Януковичем.

Цей законопроект порушує право громадян бути обраним шляхом самовисування – оскільки відтепер прийти у владу може людина, абсолютно підконтрольна партії та її спонсорам, яка працюватиме на задоволення інтересів конкретних олігархів.

Українська партія застерігає, якщо цей законопроект вступить у дію, то демократичні вибори в Україні завершаться назавжди.

Ми переконані, що сьогодні у політику повинні прийти нові політичні сили, які не є заангажовані промислово-фінансовими групами.

 

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів