Партнери
 
 
Головна » Заяви » Українська партія проти перебування російської військової бази на території України до 2042 року
22-04-2010, 13:10
Українська партія проти перебування російської військової бази на території України до 2042 року

Українська партія вважає, що підписана 21.04.10 у Харкові Президентом України В.Ф. Януковичем міждержавна російсько-українська угода про розміщення іноземної військової бази (ЧФ РФ) на території України до 2042 року, є прямим порушенням ст. 17 чинної Конституції України, яке вимагає негайного усунення Януковича з посади Президента України в порядку імпічменту за зраду Батьківщині, відповідно до статті 112 Кримінального Кодексу України «Державна зрада» та статті 110 «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Цей ганебний Ґешефт у Харкові перетворив Януковича і його "зондеркоманду" з державних службовців України на малоросійських васалів Кремля.  Громадяни України в черговий раз пересвідчились - на посаді Президента знаходиться людина, що поставила за мету поступове анулювання суверенітету України, повне підпорядкування ідеологічній доктрині Кремля, русифікацію органів влади, освіти та культурного життя, розпродаж за безцінь економічних активів держави, таких як авіаційна та енергетична галузі.

Ми хочемо нагадати Віктору Януковичу, що Президентом України його обирали не Дмитро Мєдвєдєв чи Володимир Путін, а народ України, тому відповідати за свої дії він буде саме перед народом України за усією суворістю законів України.

Українська партія не вірить продажним народним депутатам України, які своєю бездіяльністю та агітацією противсіх привели цих московських сексотів до влади, що вони здатні оголосити імпічмент Президенту України В.Ф. Януковичу в Парламенті. Тому Українська партія буде ініціювати проведення референдуму за народною ініціативою про недовіру Президенту Януковичу всією українською громадою, для чого і розпочала збирати підписи по всій Україні.
Українська партія вимагає:
- від Януковича - покаятись перед українським народом за зраду Батьківщини та відкликати свій підпис під антиконституційною угодою та скасувати внесення цієї ганебної угоди до Верховної Ради.
- від парламенту - ініціювати проведення референдуму стосовно денонсації вже існуючої угоди та пришвидшення виводу з території України Чорноморського флоту Російської Федерації, а також заборони перебування будь яких збройних формувань РФ (розвідки, морської піхоти, ФСБ та інших), які перебувають на території України поза межами Севастополя та незаконно утримують українські маяки.
- від уряду - оприлюднити інформацію про об’єми видобутку власного газу, а також надати повну інформацію про обсяги споживання газу населенням та хімічними підприємствами, також оприлюднити реальних власників хімічних підприємств та найбільших споживачів газу, заради яких були підписані угоди стосовно постачання та ціни на газ.

Хочемо також відзначити, що внаслідок виведення російського флоту з Севастополя, громадяни України не лише не втратять робочих місць, а й отримають нові робочі місця, бо на підприємствах російського флоту в Севастополі працюють виключно громадяни Росії. Виведення російського флоту з Севастополя також зменшить у місті кількість кримінальних злочинів, завдяки зникненню з вулиць постійно п’яних російських моряків.

Українська партія закликає усі патріотичні сили України та небайдужих громадян об`єднати зусилля задля захисту свого майбутнього та майбутнього своїх дітей.

Не дамо зрадити Україну за 30 срібників!
Україна - понад усе!

 

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів