Головна » Заяви » Українська партія закликає негайно скасувати ганебні закони
17-09-2014, 09:01
Українська партія закликає негайно скасувати ганебні закони

Українська партія заявляє, що ганебні закони президента Петра Порошенка "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і "Про недопущення переслідування та покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей", які були ухвалені з порушенням процедури голосування та всупереч волі і позиції більшості громадян України - є відвертою зрадою національних інтересів України та тих бійців що на даний час віддають своє життя за волю України! Українська партія вважає неприпустимим розглядати такі законопроекти під час війни, а тим більше складом Верховної Ради, який допустив початок цієї війни! Ми будемо ініціювати скликання «З’ЇЗДУ СОЛДАТСЬКИХ ДЕПУТАТІВ» з числа бійців АТО з метою зміни цієї прогнилої системи влади та справжнього покарання винних у загибелі сотень і тисяч українців. 

Українська партія вимагає негайно:

1. Скасувати ганебні закони про особливий статус Донецької та Луганської областей і про недопущення покарання терористів та офіційно визнати ці райони "Окупованими територіями".

2. Ізолювати окуповану територію та вивести з окупованих територій українські війська, добровольчі батальйони, українських партизан, що в тилу ворога на окупованих територіях проводять диверсійно-підривну роботу, українських громадян, які підтримують українську визвольну армію, але не можуть самостійно покинути окуповані території.

3. Зібрати справжніх бойових командирів добровольчих батальйонів, ЗСУ, Нацгвардії, МВС, СБУ, Прикордонних військ та створити Ставку Верховного Головнокомандувача, а також негайно змінити Міністра оборони, начальника Генштабу, командувачів родів військ, відсторонити від керівництва збройними силами весь генералітет та розпочати розслідування їх діяльності.  

4. Проект «Стіна» розпочати з окупованих територій, огородити «лугандонію» муром та колючим дротом!

5. Припинити будь-яке фінансування окупованих територій! Будь-які виплати з держбюджету лише громадянам України і лише та території сусідніх областей! Закрити всі державні установи і тимчасово їх перенести на території сусідніх областей. Припинити постачання на окуповану територію всіх ресурсів, у тому числі газу, електроенергії, палива тощо.      

6. АТО перейменувати у «Військову операцію по ліквідації російсько-фашистських бандформувань» та передати керівництво цією операцією об’єднаному військовому штабу на чолі із командувачем, якого оберуть, або ж визнають бойові командири всіх воюючих на даний час українських загонів і батальйонів!

7. Спростити процедуру позбавлення Українського громадянства та позбавити громадянства всіх хто підтримав «лугандонію», «русскій мір» та російських окупантів (терористів, сепаратистів, «ватників», шпигунів та інших антиукраїнських елементів). Публічно та на державному рівні об’явити про довічне позбавлення Українського громадянства колишніх і діючих народних депутатів України і колишніх вищих посадових осіб держави таких, як Янукович, Азаров, Захарченко, Колесніченко, Царьов, Дейч, Єфремов, Левченко, Бондаренко, Шуфріч, Льовочкін, Ахметов, Фірташ та інші.

8. Тимчасово на час війни, заборонити приймати у громадянство по всій території України, для унеможливлення розповсюдження «московсько-фашистської зарази»!

9. Визнати російську мову – мовою окупанта, мовою агресора та заборонити в державних та комунальних органах і установах у будь-якому вигляді використовувати мову окупанта! Державних службовців переатестувати на знання державної мови і у випадку використання під час своєї службової діяльності мови окупанта – звільняти таких державних службовців з державної служби без права на поновлення на службі!

Українська партія переконана, що лише після перемоги над московсько-фашистським окупантом та повної зміни системи влади можливо повернутись до теми повернення Донбасу та встановлення там української влади і українських законів! Треба визнати, що територія, яка 23 років русифікувалась, перетворювалась на анклав бандитизму та залишок радянського союзу, на даний час немає нічого спільного з України та позбавлена українського духу і традицій, окрім формальних ознак назв населених пунктів, річок та формального адміністративного поділу. Населення, яке підтримало терористів і російсько-фашистських загарбників, яке на даний час залишається на окупованих територіях і не чинить опору – ніколи не вважало себе українцями і громадянами України! Лише повне перезавантаження та зміна не лише облич, але й системи влади може зробити Донбас українським!

Слава Нації! Смерть ворогам!

 

Голова Політради Української партії                                        Олег Олійник
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів