Головна » Заяви » Звернення до Президента України
24-11-2010, 09:10
Звернення до Президента України

Президенту України

Віктору Януковичу

Шановний пане Президенте!

Звертаємось до Вас у зв’язку з бездіяльністю Центральної виборчої комісії України і загрозою зриву чергових парламентських виборів.

Відповідно до ст. 77 Конституції України вибори народних депутатів України відбуваються у останню неділю березня четвертого року повноважень Верховної Ради України.

У зв’язку з цим датою проведення чергових парламентських виборів є 27 березня 2011 року.

Враховуючи те, що окремі члени ЦВК на своєму засіданні 22 листопада 2010 року всупереч чинному законодавству України відмовились проголошувати початок парламентської виборчої компанії, виникла реальна загроза зриву виборів та порушення конституційних прав громадян обирати і бути обраними до вищого законодавчого органу країни.

Враховуючи те, що відповідно до ст. 102 Основного Закону Президент України є гарантом дотримання Конституції і законів України, просимо Вас вжити передбачених законом заходів для забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України членами Центральної виборчої комісії і проведення чергових парламентських виборів у передбачені Конституцією України строки.

 

За дорученням Центрального проводу Української партії 

голова політради Олег Березюк

 Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів