Головна » Заяви » Майбутнє України у єднанні!
21-12-2011, 15:01
Майбутнє України у єднанні!

Заява Політичної ради Української партії

Українська партія підтримує звернення Юлії Тимошенко до опозиційних сил про консолідацію та об’єднання заради майбутнього України, об`єднанні на основі нейтральної партії з висуненням єдиного списку. Вважаємо звернення правильним та своєчасним. Нам усім, не байдужим до долі нашої країни, потрібно згуртуватись в один міцний, потужний кулак.

Причин для цього декілька.

Стрімко зростають зовнішні загрози. Світ ще більше заглиблюється у фінансову кризу, стрімко сповільнюються темпи зростання економік у найбільших країнах світу, гарантах економічної стабільності – США та Китаї, загостюються відносини на Близькому Сході, далеко не однозначні процеси відбуваються у нашого північного сусіда – Російській Федерації.

Не менш значущими є зміни в України. Згортання демократичних прав та свобод, неспроможність та небажання відстоювання національні інтереси, сепаратистські заяви про відділення того чи іншого регіону, свідоме потурання провокаціям, що ділять суспільство навпіл, на зразок дев`ятого травня у Львові чи обмеження у правах чорнобильців, афганців і загалом пенсіонерів, фактично вето на проведення національно-патріотичних заходів на головному майдані країни.

Українська партія з самого початку політичних процесів найновітнішої історії висловила свою чітку позицію – необхідна консолідація та об`єднання навколо морально-етичних цінностей. Це власне той міцний фундамент, після зведення якого можна складати цеглини української державності. Українська партія вважає, що таким фундаментом мала б стати «Хартія ділової, адміністративної, громадської та політичної етики України».

Ми підтримали усі запропоновані ініціативи об`єднання опозиції. На жаль, повноцінного єднання так і не відбулось. Хочемо звернути увагу громадськості, що разом з заявою Юлії Тимошенко країна отримала ще один шанс. Втративши і його, можемо втратити Україну.

Розуміючи що багато «горшків» побито, ми все ж таки за міжпартійний політичний діалог заснований на засадах рівності та повазі один до одного. Мета – вироблення засад чесної поведінки на виборах. Для цього політичним лідерам слід відкласти в сторону свої образи та амбіції, сісти за стіл переговорів та укласти «Меморандум про спільні дії».

Ми свідомі того, що ми різні у політичних поглядах, у напрямках економічного та соціального розвитку, але нас має єднати одне – небайдужість до нашої батьківщини – України.

Не претендуючи на лідерство чи будь-які преференції, Українська партія закликає до об’єднання усі опозиційні патріотичні сили та рухи. До об`єднання з метою виступу єдиним згуртованим фронтом, висунення єдиного списку, а також з метою уникнення деструктивної конкуренції на мажоритарних округах та висунення єдиного кандидата по кожному мажоритарному округу.

Розуміючи, що кришталево чистих партій практично не існує, Українська партія пропонує громадськості розглянути можливість об`єднання опозиції під своїм ім`я, а саме – Української партії.

Політична рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів