Головна » Заяви » На вибори – непоборним монолітом!
8-02-2012, 15:10
На вибори – непоборним монолітом!

Українська партія пропонує сформувати єдиний загальнодержавний список кандидатів у депутати від опозиції.

В черговому листі із Качанівської колонії лідер опозиції Юлія Тимошенко вкотре наголосила про «повне, справжнє, щире об’єднання опозиційних сил в єдиний непоборний моноліт для участі в парламентських виборах». Вперше з її уст прозвучала ідея утворення єдиного списку не лише в мажоритарних округах, алей й на загальнодержавному рівні.

Українська партія вважає пріоритетним в своїй діяльності принцип єднання опозиційних сил на всіх рівнях. Саме цього вимагає від нас ситуація, що склалася в державі. Сьогодні вже не йдеться про перемогу чи поразку демократичних сил на виборах, не так важливо, яка з патріотичних сил користується більшою електоральною популярністю в суспільстві. Мова про реальну загрозу існування самої держави.

Сьогодні влада торгує стратегічними об’єктами загальнонародної власності - землею, газотранспортною системою, гідроелектроенергетикою, «Енергоатомом», «Укрзалізницею», музейними цінностями. Завтра вона підпише кабальний договір про вступ до Митного союзу, приєднання до Євразійського економічного простору. Післязавтра президент погодиться на роль малоросійського губернатора.

Не допустити розвитку подій за таким сценарієм – першочергове завдання не лише Юлії Тимошенко, але й лідерів опозиційних сил, громадських рухів, кожного свідомого українця.

Політрада Української партії закликає всіх членів КОДу прийняти спільну заяву про принципи формування єдиного списку кандидатів в депутати по загальнодержавному та мажоритарному округах, виробити процедурні механізми та почати обговорення та узгодження конкретних  кандидатур.

Список достойників від Української партії ми готові представити найближчим часом.

Політрада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів