Партнери

 
 
Головна » Заяви » Відкрите звернення Української партії
18-11-2011, 14:04
Відкрите звернення Української партії

Відкрите звернення Української партії

до всіх політичних сил, громадських рухів, організацій,

засобів масової інформації та небайдужих громадян

Верховна Рада України, прийнявши Закон «Про вибори народних депутатів», реально стала на шлях конфронтації зі своїм народом. Після двох десятків років, як народ України здобув незалежність, ми стали свідками цинічної продажності та зради депутатів в тому числі, які називають себе опозицією.

Те, що видано за компроміс, у цивілізованих країнах називається політичною корупцією. Депутати, пішовши на змову з власною совістю, зрадили власний народ, проголосувавши за законопроект, що грубо порушує не тільки основні засади міжнародного виборчого законодавства, але й базові загальнолюдські цінності та свободи, банально проігнорувавши рекомендації Венеціанської комісії. Голосування показало, що усі антидиктаторські запобіжники, що мали бути надійною гарантією незворотності демократичного поступу виявились фальшивими.

Народ на межі соціального вибуху. Можна пережити економічну кризу, але зраду пробачити неможливо. Перейдено рубіж, за яким немає вороття, час консультацій і круглих столів на тему виборчого законодавства минув. Нас кинули в горнило «політичної м’ясорубки», бо вибори вже почались!

Українська партія ініціює міжпартійний політичний діалог заснований на засадах рівності та повазі один до одного з метою вироблення засад чесної поведінки на виборах та запрошує всі опозиційні сили, а саме їх лідерів сісти за стіл переговорів та підписати Меморандум про чесні вибори.

Ми свідомі того, що ми різні у політичних поглядах, у напрямках економічного та соціального розвитку, але нас має єднати одне – небайдужість до нашої батьківщини – України.

Не претендуючи на лідерство чи будь-які преференції, Українська партія закликає до об’єднання усі опозиційні патріотичні сили та рухи. До об`єднання з метою виступу єдиним згуртованим фронтом, висунення єдиного списку по загальнодержавному виборчому округу, а також з метою уникнення деструктивної конкуренції на мажоритарних округах та висунення єдиного кандидата по кожному мажоритарному округу.

Разом ми сила!

Слава Україні!

Голова Української партії                 Ігор Насалик
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів