Головна » Заяви » Українська партія закликає проголосувати за закон про українську мову
12-03-2019, 11:22
Українська партія закликає проголосувати за закон про українську мову

Українська мова завжди була лакмусовим папірцем для українського суспільства, за яким визначали ворогів держави. Українську мову не десятиліттями, а століттями намагалися знищити будь-яким способом. Але, попри люту ненависть ворогів, український народ зберіг свою державу, мову, традиції.

Сьогодні над Україною згустилися хмари передвиборчих перегонів. Дуже гостро знову постало питання української мови. Але ми маємо встояти та захистити нашу державу та мову. Зокрема, проголосувавши за закон про українську мову, раз і назавжди буде знято питання про функціонування української мови як державної у всіх сферах суспільного життя України.

Народні депутати не раз показували єдність, коли йшлося про питання державної ваги. Зокрема, коли голосували за звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Православній Церкві в Україні Томос про автокефалію, про зміни до Конституції щодо стратегічного курсу країни на членство в Європейському союзі й НАТО.

Закликаємо народних депутатів проявити єдність та державну позицію і проголосувати за закон про українську мову. Це назавжди зніме напругу у суспільстві та позбавить ненависників України можливості подальшого спекулювання на питанні мови та розпалювання ворожнечі у суспільстві.

 

Політрада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів