Партнери
 
 
Головна » Публікації » Плекаймо здорове майбутнє нашої країни
25-05-2015, 00:40
Плекаймо здорове майбутнє нашої країни

23-24 травня в чорноморській перлині України – Коблєво відбувся унікальний, як для нинішнього складного в соціальному плані часу, викликаного агресією Росії проти нашої країни, міжнародний турнір із дзюдо. Символічно, що турнір отримав назву «Мир».

Головною ідеєю проведення турніру саме з міжнародним статусом, куди були запрошені та відгукнулись наші найближчі сусіди, проглядалось бажання припинення військових конфліктів між народами, що входили до складу колишнього СРСР та соціалістичного табору, налагодження порозуміння та встановлення дружніх стосунків між дітьми – майбутнім наших країн. Краще змагатись та доводити свою перевагу на спортивних майданчиках ніж стріляючи один в одного на фронтах військових дій!

Міжнародний турнір «Мир» став реалізацією давньої мрії його ініціатора – фаната дитячого спорту, заслуженого тренера України з самбо та дзюдо Зіньківського Сергія Григоровича. Зіньківський – педагог з великої букви, підготував за довгі роки тренерської діяльності десятки Майстрів спорту України та тисячі кандидатів у Майстри спорту, чемпіонів та призерів України і Європи. Недаремно ж добре відома в нас в країні та й за її межами його Снігурівська ДЮСШ ДЗЮДО та Спортклуб бойових мистецтв зайняла й на цьому турнірі найбільше нагород, незважаючи на присутність сильних команд з Києва, Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та інших областей, вже не кажучи про потужні команди з сусідніх країн: Румунії, Молдови, Білорусі, Придністров’я.

Та головною нагородою, окрім власне медалей та дипломів переможців, для дітей та підлітків всіх вікових категорій, а їх було понад 600, стала можливість відпочинку на чудесному дитячому пляжі. Для більшості з них це стало першим в житті побаченням з морем.

В організації турніру взяли участь Снігурівський спортклуб ДЗЮДО, Українська партія, благодійний фонд «Надія», очолюваний доброчинцями Віктором Андрійовичем Іщенком (безкоштовне проживання та харчування учасників на базі відпочинку «Лотос», призи та нагороди переможцям), головою Березанської райдержадміністрації Требухою В. М. та Коблєвська селищна рада.

Є велика надія, що започаткований міжнародний турнір «Мир» стане доброю традицією та містком дружби між підростаючими поколіннями з кожним роком все більшої кількості країн-наших ближніх і дальніх сусідів заради найважливішої й благородної своє місії – миру!

 

Георгій Лук’янчук
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів