Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Черговий транш від МВФ - що отримує Україна?
19-10-2011, 11:31
Черговий транш від МВФ - що отримує Україна?

18 жовтня в Інституті Горшеніна відбувся круглий стіл на тему «Україна і МВФ. Що далі?», на якому обговорювалися перспективи отримання країною чергового траншу кредиту від МВФ та, власне, потреби в його отриманні. Показово, що участь в заході взяли виключно фахівці своєї справи. Відтак відбулося вельми жваве фахове обговорення без популізму та надмірної політизації. В круглому столі також взяли участь експерти від Української партії.

Політики, хоч і були запрошені, на захід не прибули. Далебі, подумали, що предмет обговорення не є важливим для економіки країни. Як виявилось – помилялись. Адже всі спікери одностайні в тому, що кредит від МВФ Україні потрібен. Питання лише, чи зможе Україна отримати його в цьому році. Ці гроші потрібні нашій країні, насамперед, для підтримки стабільності фінансово-економічного сектору та на виплату короткострокових боргів, що на сьогоднішній день становлять 53 млрд. дол.

Неприпустимо аналізувати стан справ в українській економіці та пробувати будувати якісь аналітичні прогнози, відгороджуючись від світових тенденцій. Економіка країни – частина світової економіки, а тому питання макроекономічної та курсової стабільності залежатиме від ситуації на світових ринках, від показників на фондових біржах. Україні для гідного опору кризі потрібно здійснювати структурні реформи в економіці, відновлювати кредит довіри населення та інвесторів до фінансового сектору.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів