Головна » Новини » Новини та коментарі » Олег Олійник: Фронту Змін єдиний список вже склала Партія Регіонів
29-11-2011, 09:09
Олег Олійник: Фронту Змін єдиний список вже склала Партія Регіонів

Перший заступник голови Української партії Олег Олійник вважає повним абсурдом заяву А.Яценюка щодо формування єдиного списку від опозиції на виборах 2012 року.

«Цілком зрозуміло, що для Фронту Змін єдиний список вже склала Партія Регіонів. Тому, провладний ФЗ не хоче, щоб у Парламент потрапили справжні опозиційні сили, які колись входили до Комітету опору диктатурі», – наголосив він.

Українська партія приєднується до заяв А.Гриценка, В.Кличка, В.Наливайченка і О.Тягнибока щодо засудження Закону «Про вибори народних депутатів» та тих, які за нього голосували. Ми підтримуємо політичні сили, що мають намір вийти з КОДу на знак протесту, хоча справедливіше було б виключити з нього ФЗ та Батьківщину. Звертаємо увагу деяких членів ВО Свобода на те, що їх політсила декларує послідовність, тому не варто щодня змінювати свою точку зору щодо участі у КОДі!

«Заяви на кшталт, хто не з нами той проти нас – деструктивні та нікчемні. Немає сенсу протиставляти себе народу, як це робить Яценюк: з одного боку голосуючи в унісон з владою, а з другого – заявляючи про свою опозиційність. Хто уповноважив лідера Фронту Зрадників визначати чистокровність опозиціонерів і як він це робив? Якщо вам влада поставила завдання розвалити опозиційний рух, у вас нічого не вдасться. Вже піднявся народ у Донецьку та Луганську, а завтра він змете цю владу разом із тушками, фронтовиками-зрадниками та все вам пригадає», – підкреслив Олег Олійник.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів