Головна » Заяви » Звернення до Президента України
19-11-2010, 11:55
Звернення до Президента України

Президенту України

Віктору Януковичу

Звернення

Шановний пане Президенте!

Верховною Радою України 18 листопада 2010 року прийнято, внесений Кабінетом Міністрів України у порядку законодавчої ініціативи, проект Податкового кодексу.

Практична реалізація цього нормативно-правового акту призведе до знищення малого і середнього бізнесу, ліквідації робочих місць, зубожіння значної кількості громадян України та зменшення надходжень до державного бюджету.

Вважаємо, що необґрунтоване посилення фіскального тиску на підприємців буде підривати довіру до влади найбільш активної частини громадян України та може викликати масові акції громадської непокори, що буде мати тяжкі соціально-політичні наслідки для всієї країни.

Враховуючи вищенаведене, закликаємо Вас:

1. Відповідно до п. 30 ст. 106 Конституції України застосувати право вето на прийнятий Верховною Радою України проект Податкового кодексу;

2. Відповідно до п. 9 ст. 106 Конституції України відправити у відставку Прем’єр-міністра України Миколу Азарова за неналежне виконання посадових обов’язків та дискредитацію Уряду.

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів