Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія захищатиме Національний цирк
17-11-2016, 17:09
Українська партія захищатиме Національний цирк

16 листопада у Києві відбулося розширене засідання Експертної Ради з питань науки, освіти і культури. У засіданні взяли участь голова Політради – перший заступник голови Української партії Олег Березюк, в.о. голови Експертної ради з питань науки, освіти і культури Микола Дроботенко, представники Національного цирку України разом із генеральним директором цирку, заслуженою артисткою України Людмилою Шевченко, голова громадської організації «Добровольчий Альянс», підполковник ЗСУ, екс-командир батальйону «Айдар» Євген Пташник та співголова ДА, полковник ЗСУ Олег Вакуловський, голова правління громадської організації «Міжнародне бюро по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю», генерал-майор СБУ Валерій Скузін.

До Української партії звернулася директор Національного цирку Людмила Шевченко із проханням допомогти захистити цирк від приватизації. Це і було головною темою засідання. Представники Національного цирку розповіли, що на них здійснюється тиск, зокрема стало відомо, що готується законопроект про зняття статусу Національний з Київського цирку. Це прибере одну з головних перешкод для приватизації. А також у Верховну Раду, під маскуванням начебто про жорстоке поводження із тваринами, внесений законопроект про заборону використання тварин у цирку. Що теж є серйозним ударом по діяльності цирку, і не лише київського, бо ж який цирк без акторів-тварин.

За словами Олега Березюка, учасники зустрічі обговорили проблемні питання збереження і розвитку циркового мистецтва в Україні та домовились координувати свої дії з метою захисту Національного цирку України та його трудового колективу від протиправних посягань з боку зацікавлених осіб.

Представники цирку звертаються за допомогою до багатьох громадських організацій та державних установ, і сподіваються спільними зусиллями зберегти Національний цирк України з його багатолітньою історією.

 

Прес-служба Української партіїІнші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів