Головна » Новини » Новини та коментарі » Активісти Української партії пікетували КСУ
18-01-2017, 13:15
Активісти Української партії пікетували КСУ

13 січня активісти Української партії разом із представниками національно-патріотичних сил в чергове пікетували Конституційний Суд України, таким чином підтримуючи подання народних депутатів ВР про скасування сумнозвісного українофобського закону Ківалова-Колесніченка («Ка-Ка»).

В це день КСУ після місячної перерви продовжив розгляд справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про засади державної мовної політики» в закритій формі.

У пікеті також взяли участь народні депутати ВР, представники Просвітницького центру національного відродження імені Євгена Чикаленка, Руху захисту української мови, волонтери та представники ЗМІ.

Всі присутні на заході висловили впевненість, що антиукраїнський закон «Ка-Ка» має бути скасовано якнайшвидше і жодних компромісів в цьому питанні бути не може.

Очікується, що 19 січня Конституційний Суд винесе рішення по цьому питанню.

Про розгляд цього подання КСУ читайте також у статті Тараса Марусика «КСУ і «мовний закон Ківалова-Колесніченка». Крапля камінь точить».

 

Прес-служба Української партії




Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів