Головна » Новини » Регіональні новини » Українська партія долучилася до відзначення 360-ї річниці битви під Берестечком
27-06-2011, 15:17
Українська партія долучилася до відзначення 360-ї річниці битви під Берестечком

У рамках відзначення 360-ї річниці битви під Берестечком цими вихідними біля Козацьких могил у селі Пляшева на Рівненщині відбулися різноманітні акції та дійства.

В урочистостях, присвячених мужності, героїзму та нескореності духу, взяла участь делегація Української партії, що прибула з Києва.

Окрім вшанування пам’яті загиблих героїчною смертю козаків активісти Української партії подивилися реконструкцію битви під Берестечком, відвідали Георгіївську церкву, оглянули різноманітні народні мистецькі виставки-продажі.

Історична довідка: Битва під Берестечком - найбільший бій визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, який відбувся у 1651 році біля містечка Берестечко між Військом Запорозьким та союзним йому кримськотатарським військом з одного боку та армією Речі Посполитої з іншого. Битва стала уроком то­го, як важливо зважено виби­рати союзників і як непогоджені дії «верхів» та «низів» мо­жуть призвести до трагічних наслідків, адже намагання ко­зацької старшини врятувати оточене військо, без достатніх роз'яснювальних бесід серед козацтва, спричинило паніку, унаслідок якої болота місцевої заплави річки Пляшівки погли­нули сотні вояків.

 

Георгій Лук’янчук
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів