Головна » Новини » Регіональні новини » Українська партія розпочала кампанію проти пенсійної реформи
3-10-2011, 12:23
Українська партія розпочала кампанію проти пенсійної реформи

Львівська крайова організація Української партії розпочала кампанію протесту проти нового закону про реформування пенсійної системи. Партійці розставили намети у різних частинах міста та області, в яких збирають підписи про визнання закону антинародним та вимагають його скасування.

Варто зазначити, що суспільна думка щодо таких реформ є одностайною. Зокрема, до намету розташованого безпосередньо на Проспекті Свободи в центрі Львова люди підходять охоче, а коли дізнаються, що йдеться про пенсійну реформу, жваво долучаються до обговорення теми та залишають підписи «проти» цієї реформ.

«Безпосереднім ініціатором початку масштабних дій за скасування цього антинародного закону виступив наш краянин, підприємець та меценат, заступник голови Української партії Олег Канівець, чий Благодійний Фонд «Добре Серце» вже неодноразово надавав допомогу малозахищеним громадянам», - повідомив Керівник місцевої Управи Української партії Орест Сивенький.

«Україна перетворилася на камеру смертників, де людина, нічого не отримуючи і ні на що не сподіваючись, доживатиме свого віку. Дана пенсійна реформа є абсолютною катастрофою, тому що влада замість того, аби дбати про належне соціальне забезпечення молодих сімей і, таким чином стимулювати їх до народження дітей і зростання приросту населення, навпаки – заганяє молодь у безробіття, пенсіонерів у жебрацтво, - підкреслив Орест Сивенький. - Як наслідок, український народ опиняється не лише у генетичній, мовній, культурній, але тепер вже в економічній резервації».

«Цей псевдо-закон є прямим порушенням статті 46 Конституції України, де йдеться про право на забезпечену старість та гідну пенсію. Якщо влада не схаменеться, то ми допоможемо їй піти вже відомими методами українського історичного впливу», - наголосив він.

Нагадаємо, що Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» набув чинності 1 жовтня 2011 року.

Прес-служба Львівської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів