Партнери

 
 
Головна » Новини » Регіональні новини » Олег Канівець: Пенсійна реформа 2011 року - зашморг на шиї українського народу
13-10-2011, 12:41
Олег Канівець: Пенсійна реформа 2011 року - зашморг на шиї українського народу

Віце-прем’єр-міністр, Міністр соціальної політики С. Тігіпко на прес-конференції 5 жовтня заявив, що очікуваний дефіцит Пенсійного фонду України у 2011 році складе 10-15 млрд. грн., у 2012 р. – 2-2,5 млрд .грн., а у 2013 році планується вийти на бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду, що дасть змогу перейти до впровадження другого (накопичувального) рівня пенсійної реформи.

«Уряд збирається досягнути бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду коштом самих пенсіонерів», - вважає заступник голови Української партії - голова Львівської крайової організації Олег Канівець.

За його словами, Кабмін стверджує, що при очікуваному дефіциті бюджету Пенсійного фонду у 2011 році в розмірі 10-15 млрд. грн. уряд очікує на 2012 рік дефіцит у 2-2,5 млрд. грн. і вихід на бездефіцитність у 2013 році, щоб розпочати впровадження другого (накопичувального) рівня пенсійної реформи. Однак, закономірно постає питання, чиїм коштом все це планується робити? А виходить, що постраждають усі українці незалежно від віку, тобто все буде досягнуто за рахунок простих людей.

«Ціна пенсійної реформи сьогодні у грошовому еквіваленті складе втрату кожним пенсіонером біля 200 гривень у місяць. Раніше за понаднормовий стаж була доплата і це становило біля 80 гривень на місяць. Зараз при збільшенні страхового стажу на 10 років ці доплати практично відмінені. І якщо при розрахунку пенсії буде братися середня зарплата за 3 роки, це приведе до зменшення пенсій на 120-140 гривень. Ось таку ціну повинен заплатити кожен український пенсіонер за потуги уряду досягнути бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду у 2013 році. Інакше як пограбуванням простих людей це не назвеш», - стверджує Олег Канівець.

«Українська партія не може змиритися з цинічним пограбуванням простих українців, а тому розпочала кампанію проти антилюдського урядового варіанту пенсійної реформи. Зокрема, з 30 вересня по 6 жовтня ми пропонували людям надіслати підготований нами текст звернення до Президента України і Голови Верховної Ради з вимогами визнати Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» антинародним і таким, що порушує ст. 46 Конституції України – право на забезпечену старість та гідну пенсію, а також розробити новий законопроект про пенсійне забезпечення, звернувшись до народу через референдум. Таких звернень наші активісти зібрали на Львівщині за цей час декілька тисяч», - розповів голова Львівської крайової організації Української партії.

Прес-служба Львівської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів