Партнери
 
 
Головна » Заяви » Заява щодо впровадження пенсійної реформи в Україні
8-07-2011, 15:26
Заява щодо впровадження пенсійної реформи в Україні

Сьогодні вночі, парламентська більшість у складі депутатів від Партії Регіонів, Блоку Литвина та запроданців із БЮТ та Нашої України ухвалила проект пенсійної реформи. Цим документом підвищено пенсійний вік для жінок до 60 років, страховий стаж піднято до 30 років для жінок та 35 – для чоловіків. Як наслідок, уже невдовзі ми можемо отримати не лише пенсійний вік, до якого просто не доживе більшість громадян України, але й реальне зменшення пенсій через втрату додаткових нарахувань за понаднормовий стаж.

Цей, прийнятий по-злодійськи, серед ночі, законопроект став черговим доказом байдужості теперішньої влади до життєвих проблем простих людей. Міністри, які запропонували так звану пенсійну реформу, і депутати, які проголосували за неї, розраховують лише на те, щоб коштом громадян України уникнути зайвих витрат із власних кишень та нажитися на народі за рахунок чергового траншу МВФ, тоді як борговий тягар ляже на плечі простих українців.

Діюча влада вже довела, що для неї добробут українців – це лише красиві передвиборчі гасла, про які можна забути після здобуття бажаних посад. Тому ми не маємо права мовчати. Якщо промовчимо сьогодні, то завтра остаточно втратимо право на гідне соціальне забезпечення для пенсіонерів, а післязавтра – позбудемося всіх інших громадянських прав. Адже бідними людьми керувати легко, кидаючи, як кістку собаці, невеличкі підвищення до пенсій і зарплат.

Українська партія звертається до Президента України з вимогою накласти вето на законопроект та більш виважено підійти до впровадження пенсійної реформи, оскільки даний закон ставить на межу виживання всю країну.

Політична Рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів