Партнери
 
 
Головна » Заяви » Влада повинна повернутися до принципів відкритого і прозорого прийняття рішень - заява
18-07-2011, 16:33
Влада повинна повернутися до принципів відкритого і прозорого прийняття рішень - заява

Львівська крайова організація Української партії стурбована скороченням державного замовлення бюджетних місць у Львівському національному університеті імені Івана Франка та вважає це рішення відвертим проявом закритості державної влади, недемократичності прийняття рішень і запровадження політики подвійних стандартів.

Обмеження бюджетних місць на окремі спеціальності Університету імені Івана Франка викликали глибоку стурбованість у громадськості Львівщини. Упродовж короткого часу після обрання В. Януковича Президентом України нова влада здійснила надто багато кроків, які суперечать принципам вільного обговорення та відкритого прийняття державних рішень.

Саме в такий спосіб вводилися в дію всі так звані реформи, які, насправді, обмежували індивідуальні свободи громадян і право на належне соціальне забезпечення.

Якщо реформування соціально-економічної галузі владі ще хоч якось вдавалося виправдовувати економічною кризою та державною доцільністю, то рішення в сфері освіти є відверто тенденційними. Розпочавши з переписування національної історії й обмеження вживання української мови, теперішня влада, в особі міністра Д. Табачника, перейшла до закриття і скорочення українських науково-освітніх центрів. Саме з цією метою ліквідують школи з українською мовою навчання та зменшується кількість бюджетних місць в одному з найбільш авторитетних українських університетів.

Усвідомлюючи значення Львівського національного університету імені Івана Франка для розвитку науки та формування національно свідомої еліти, ми вважаємо, що такі дії уряду суперечать поступальному розвиткові України як європейської держави. Вони є черговою спробою повернути нас до радянсько-російської традиції. Ми закликаємо всіх свідомих українців звернутися до Президента, прем’єр-міністра і міністра освіти з вимогою припинити антиукраїнську кампанію та повернутися до принципів відкритого і прозорого прийняття рішень.

Вислови свою думку владі! Надішли листа:

Президентові України В. Януковичу     press@apu.gov.ua

Прем’єр-міністрові України М. Азарову     kravetsea@kmu.gov.ua

Міністрові освіти і науки, молоді та спорту України Д. Табачнику     ministry@mon.gov.ua

Прес-служба Львівської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів