Партнери
 
 
Головна » Заяви » Українська партія закликає бойкотувати рішення Табачника
20-04-2010, 13:23
Українська партія закликає бойкотувати рішення Табачника

Українська партія обурена рішенням Міністерства освіти і науки України провести разом з Російською Федерацією «Єдиний урок пам’яті», присвячений 65-річниці так званої «Нашої» (СРСР) Перемоги над гітлерівською Німеччиною, за вказівками і на виконання наказів, які отримав наш «недолугий міністр освіти» в Москві.

Ми вважаємо, що нав’язування ідеології неіснуючої радянсько-більшовицької держави, що в роки Другої світової війни окупувала українські землі, є проявом вислужування та плазування «урядовців - сексотів» перед своїм кремлівським начальством, що завдає непоправної шкоди Українській Державі.

Українська партія закликає директорів шкіл, які не втратили почуття совісті, гідності і українського патріотизму бойкотувати проведення по всій країні так званого «уроку пам’яті», а насправді уроку фальсифікації історії», нав’язаного Кремлем, що має на меті стерти з п’яті героїчну боротьбу українців за свою власну державу у 40-50-ті роки ХХ ст.

Українська партія нагадує Табачнику, який загарбників і окупантів України називає визволителями, що його антиукраїнська діяльність на цій посаді обов’язково буде засуджена.

Ми звертаємося до ветеранів війни та визвольних змагань, громадських організацій та вчителів історії провадити роз’яснювальні лекції-уроки з національно-патріотичного виховання дітей та юнацтва.

Адже тільки єдина державницька позиція громадськості по всій території України зможе викорінити так звану п’яту колону та виростити здорове молоде покоління в дусі патріотизму на прикладі славних традицій княжої доби, українського козацтва, доби УНР та визвольних змагань 40-50 років ХХ ст.

Закликаємо усі національно-патріотичні сили та свідомих українців до єднання заради майбутнього наших дітей і пошани до борців за Батьківщину, що загинули в боротьбі з окупантами зі сходу та заходу.

В єдності сила народу!

 

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів