Головна » Заяви » Заява про консолідацію та соціальну ситуацію в Україні
13-09-2011, 11:30
Заява про консолідацію та соціальну ситуацію в Україні

На тлі безкомпромісної боротьби за сфери впливу у середовищі опозиційних сил, ми виступаємо із ініціативою до консолідації та розуміння суспільної ситуації у державі.

Будучи політичною силою центристського спрямування, ми хочемо звернути увагу не лише політичних опонентів, але також і наших спільників із опозиційного табору на необхідність кардинальних змін у підходах до механізму управляння державою. Ми повинні чітко розуміти принципову різницю між державним діячем і політиком: у першому випадку це патріот свої держави, у другому – це переважно кар’єрист.

Чого ми досягнули за двадцять років Української Незалежності: стабільності у країні, добробуту у сім’ї, гарантованого пенсійного забезпечення для теперішніх молодих сімей? Про ці речі потрібно думати вже зараз. Бо неправильне управління господарством «Україна» спричинилося до того, що через фінансову нестабільність наші сім’ї відмовляються народжувати дітей, і як наслідок цього – катастрофічне скорочення населення. Це питання є позачерговим.

Ми звертаємося до нинішньої влади та працівників її аналітичного апарату із закликом про дотримання норм і положень щодо прав людини, закладених у тексті Конституції України. Є неприпустимим свавілля кишенькових суддів, неадекватних міліціонерів та чиновників-корупціонерів. Нагадуємо, що кожна людина у цій державі має право на захист власних прав і свобод. А ситуація на сьогодні складається така, що як і влада, так і опозиція зіштовхують громадян до рівня силових конфліктів.

Хочемо звернути увагу лідерів політичних сил в Україні, що перед нами є важливіша мета і обов’язки перед народом, аніж чергові з’ясування хто серед нас є більший гетьман. Прийшла пора до пошуку спільних шляхів для вирішення глобальних стратегічних завдань України, що розраховані на майбутні покоління і століття.

Львівська крайова організація Української партії, як один із учасників Комітету Опору Диктатурі, розділяє і всебічно підтримує ідею єднання учасників КОДу в єдину політичну структуру з метою походу єдиним фронтом на майбутні парламентські вибори 2012 року.

Ми звертаємося, в першу чергу, до ідеологічно близьких нам політичних структур Нашої України, За Україну, Громадянської Позиції, Європейської партії до об’єднання задля інтересів народу України.

Рада Львівської крайової організації

Української партії,

11 вересня 2011 року
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів