Партнери
 
 
Головна » Публікації » Справедливість є – за неї варто боротись!
22-11-2011, 15:29
Справедливість є – за неї варто боротись!

Сьогодні я прийду на Майдан!

Я знаю, що там не буде Віктора Ющенка. Сім років тому в ці дні його чи не насильно виштовхували на трибуну, давали в руки перев’язаний помаранчевою стрічкою мікрофон, і він говорив високопарні слова про націю і народовладдя, справедливість і людську гідність. Але його слова перестали що-небудь вартувати вже на другий день після того, як він закрив за собою двері президентського кабінету на Банковій.

Там не буде тих, хто підспівував йому в ті дні, а потім посідав високі посади: «любі друзі», розшматувавши Україну «до самого краю», тепер відсиджуються в розкішних маєтках, або на заграничних курортах.

Не прийде на Майдан і Микола Янович Азаров, який сім років тому теж чіпляв на лацкан свого пальта помаранчеву стрічку і навіть стояв на краю оранжевого подіуму. Що йому поміж людей зараз шукати?

Та мене це не бентежить – ці люди відійшли в минуле. Для мене, у всякому разі.

Однак я читаю заяву лідерів опозиційних партій, датовану саме сьогоднішнім днем.  Вони закликають «з цієї хвилини всім опозиціонерам відмовитись від взаємопоборювання, від внутрішніх чвар…  нарешті перегорнути сторінку «де два українці – там три гетьмани» і зосередитись на боротьбі з режимом Януковича, який веде країну до катастрофи».

Серед підписантів – лідери  «Батьківщини», «Народної Самооборони», «Фронту змін», партії «Реформи і Порядок».  Більшість цих людей в 2004-му були на Майдані і користувались довірою українців. Та ось кілька днів тому вони одностайно проголосували за новий закон про вибори, який поставив хрест на всіх надіях наших громадян на чесне і прозоре волевиявлення. Про яке ж об’єднання ви говорите, панове? Ви зрадили ідеали майдану, кинули напризволяще свого лідера Юлію Тимошенко, пішли на зговір з владою…

Сьогодні я прийду на Майдан, але хочу там зустріти лише тих, хто не відступився від принципів Помаранчевої революції. Я знаю, туди прийдуть сотні молодих людей, які здатні продовжити розпочату нами справу, які вірять, що справедливість є і за неї варто боротись!

Олександр Великодний, голова Київської обласної крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів