Головна » Новини » Новини та коментарі » Керівництво Українсько-Арабської Ділової Ради відвідало Ужгород
23-11-2016, 12:58
Керівництво Українсько-Арабської Ділової Ради відвідало Ужгород

22 листопада відбулася зустріч президента Українсько-Арабської Ділової Ради Шейха Емада Абу Альруба, віце-президента, голови Політради – першого заступника голови Української партії Олега Березюка із міським головою Ужгорода Богданом Андрієвим.

Генеральний директор компанії «Бін Махмуд Трейдінг БМТ» Емад Абу Алруб приїхав на Закарпаття для ознайомлення з напрямами, цікавими для інвестування. Шейх представляє Катар, фірма, з якою він працює, одне з найбільших на Близькому Сході підприємств зі спорудження доріг, мостів, аеропортів. Проте на зустрічі в міській раді Ужгорода зазначалося, що бізнесменів не лише Катару, а й Саудівської Аравії, Бахрейну та інших країн цікавлять різні напрямками потенційного вкладання коштів – туристична індустрія, сільське господарство, медичні і рекреаційні послуги, мінеральні води, банківська справа тощо. Закарпаття ж приваблює ще й особливою для мешканців теплих і пустельних країн надзвичайною природою, а також, віддалене від конфліктного сходу і зони АТО, своєю безпечністю, толерантністю, що панувала в багатонаціональному краї віками.

Зокрема, йшлося про проект рекреаційно-спортивного комплексу на термальній воді Aquatic Center Uzhgorod, який презентували і наприкінці вересня на інвестиційному форумі за участю дипломатичних представників 39 країн світу. Зацікавила шейха також інформація про співпрацю Ужгорода з містами-партнерами у різних країнах світу. Нинішній візит і зустріч Емада Абу Алруба з міським головою Богданом Андріївим були лише першими, ознайомчими, домовилися про продовження контактів.

За матеріалами Ужгородської міської ради

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів