Головна » Новини » Регіональні новини » На запрошення «Доброго серця» у Жидачеві співала Андріана
30-08-2011, 16:27
На запрошення «Доброго серця» у Жидачеві співала Андріана

Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» активно долучився до відзначення 20-ї річниці Незалежності України в м. Жидачеві. Програма святкування в райцентрі була розрахована на людей різного віку. Самі городяни відзначили, що вперше у їхньому місті дійсно урочисто пройшло головне державне свято України.

На запрошення «Доброго серця» на жидачівській сцені виступила співачка Андріана, поява якої на святі стала справжнім фурором, адже не часто в малі міста Львівщини приїжджають зірки української естради.

Голова Жидачівської РДА Сергій Коваль подякував голові Благодійного фонду «Добре серце» Олегові Канівцю за фінансову підтримку багатьох проектів, які втілюються в життя на Жидачівщині та висловив сподівання, що меценат й надалі допомагатиме. До речі, для зручності містян у Жидачеві вже відкрито громадську приймальню, яка знаходиться за адресою вул. Шевченка, 4 й кожної першої суботи місяця Олег Канівець обисто проводить прийом громадян.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів