Головна » Новини » Регіональні новини » Стрияни вшанували пам'ять Миколи Мозгового
5-10-2011, 11:18
Стрияни вшанували пам'ять Миколи Мозгового

2 жовтня у Міському будинку культури Стрия відбувся концерт, присвячений світлій пам’яті Народного артиста України Миколи Мозгового «Пісні твоєї України». Організували захід Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» та музичне об’єднання «АКОЛАДА». Програма складалася з двох відділень, перше – пісні Миколи Мозгового та слово про композитора, друге – кращі перлини української сучасної естради.

Ініціатор концерту Михайло Золотуха зазначив, що це перший спільний проект з Фондом «Добре серце» та розповів, що скоро відбудеться випуск другого альбому музичного об’єднання «АКОЛАДА» за підтримки Фонду.

Голова БФ «Добре серце», заступник голови Української партії Олег Канівець вважає, що такі акції сприятимуть популяризації української пісні та співочої Стрийщини, допомагатимуть молодим талановитим співакам зайняти гідне місце на найвищих щаблях сучасної естради.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів