Головна » Новини » Регіональні новини » Олег Канівець: До виборів залишається менше року – закон досі не прийнятий
16-11-2011, 11:43
Олег Канівець: До виборів залишається менше року – закон досі не прийнятий

Вагоме занепокоєння викликає відсутність якісного законопроекту про вибори народних депутатів України, зазначив заступник голови Української партії - голова Львівської крайової організації Олег Канівець.

«До виборів залишилося менше року – закон досі не прийнятий, - наголосив Олег Канівець. - Українська партія завжди виступала за відкриті регіональні партійні списки при новому законі про вибори за мінімального бар’єру в 1%, що дало б змогу максимально відобразити очікування виборців. Однак ситуація так складається, що у нас знову буде змішана виборча система виборів народних депутатів».

Олег Канівець зауважив, у такому випадку Українська партія категорично наполягає на передбаченні у новому законодавстві другого туру виборів на мажоритарному окрузі, адже не може представляти інтереси мешканців людина, яка набрала відносну більшість голосів. «При двотуровій системі виборів депутата за мажоритарним округом обрана особистість отримує підтримку більшості виборців, а тому в праві відстоювати їхні інтереси у вищому законодавчому органі держави. Тому Українська партія, дотримуючись прихильності пропорційної системи за відкритими партійними списками, при імовірному переході до змішаної партійної системи, наполягає на обранні депутата за принципом абсолютної більшості».

За його словами, ці вибори стануть випробуванням для національно-демократичних сил України. Демократичні опозиційні сили просто змушені висувати по мажоритарному округу узгодженого кандидата і згуртуватися навколо нього. Будь-яке їхнє протистояння на округах несе вагому загрозу, враховуючи силу адміністративного ресурсу.

«Тільки разом, взаємними зусиллями, ми зможемо подолати існуючий режим. Разом ми сильні. Разом ми зможемо отримати перемогу на цих виборах», – підкреслив голова Львівської крайової організації Української партії.

Прес-служба Львівської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів