Головна » Заяви » Українська партія захищає національні інтереси України
26-04-2019, 11:36
Українська партія захищає національні інтереси України

Українська партія стояла і стоятиме на державницьких позиціях. Від часу свого створення ми невпинно, щодня, захищаємо демократію й свободу слова в Україні, державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Члени та активісти Української партії брали участь у Помаранчевій Революції, Революції Гідності, в різних мітингах та пікетах, коли цього вимагав час. Ми гартувалися на барикадах і втілюємо свій досвід у життя.

Сьогодні Україна, незважаючи на складні військові та економічні обставини, продовжує курс на демократичний розвиток. Стабільність цього курсу гарантує президент України. Саме він є гарантом миру та добробуту громадян. Ми високо цінуємо здобутки чинного президента.

Звертаємо увагу, що ворог на східному кордоні нарощує свою воєнну присутність. Ворожа пропаганда робила все, щоб розхитати наше суспільство під час президентських виборів. Але розколу не сталося. В країні пройшли чесні та демократичні вибори.

І зараз наша увага прикута до новообраного очільника держави. Українська партія вимагає від майбутнього президента продовжити європейський розвиток нашої держави та не допустити реваншу промосковських сил.

Президенти приходять та йдуть, а держава в нас одна – Україна і ми будемо захищати її завжди.

 

Політрада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів