Головна » Публікації » Павло Федака: Ми йдемо у політику всерйоз і надовго
4-10-2010, 16:37
Павло Федака: Ми йдемо у політику всерйоз і надовго

Лишається рівно місяць до місцевих виборів. У народі визріває незадоволення існуючим станом речей: невпинним зростанням цін, звуженням асортименту товарів, браком гідно оплачуваної роботи. Практично жодну з обіцянок, що лунали на нещодавніх президентських виборах, так і не виконано. Довіра до старих політичних сил зійшла майже нанівець

Серед виборців поширюється апатія і небажання взагалі брати участь у виборах. Проте це шлях у нікуди. Більш відповідальний виборець, розчарувавшись у своїх колишніх симпатіях, все ж шукає нові обличчя, платформи, партії, на які можна зробити ставку, які можна кредитувати власною довірою. Тому формується попит на нові політичні сили, не скомпрометовані у попередні роки, не обтяжені вантажем помилок і прорахунків.

Одна з таких відносно нових політичних сил, яка раніше не була представлена у владі – Українська партія. Її назва не є якоюсь даниною моді. Бо й чи є така мода? Адже українське, на жаль, досі не стало модним, престижним, брендовим. Таким його ще тільки належить зробити. І відбуватиметься цей складний і трудомісткий процес не тільки і не стільки у столиці, як тут, на місцях.

Україна має всі необхідні передумови для того, щоб бути могутньою державою з високим рівнем життя, до якої прислухаються на міжнародній арені. Ми мусимо бути впливовим гравцем на світових ринках продовольства, електроенергії, озброєнь і в перспективі навіть високих технологій. Україна покликана бути відомою у світі не тільки своїми спортивними і вокальними досягненнями, як зараз, а і ще добрим десятком звершень. Проте це покликання досі так і не реалізовано. Нам слід перетворитися із експортера дешевої робочої сили на самодостатню економіку, спроможну задовольнити усі потреби наших співгромадян тут і зараз.

А починати слід із малого, із повсякденної конкретики, із облаштування власного міста чи села, із запровадження гідних стандартів життя для своєї громади. Тому Українська партія іде на місцеві вибори. Адже місцеві ради є базисом демократії, вони найближчі до людей, вирішують повсякденні проблеми, які торкаються практично кожного. Тому особливо важливо мати у цих радах патріотів не на словах, а на ділі, людей, які упродовж років конкретними справами довели свою здатність робити життя оточуючих кращим.

Україна починається з будинку, в якому живеш, з власного подвір’я, з вулиці. Україна ніколи не стане розвинутою державою поки не будуть вирішені найбільш нагальні комунальні проблеми. Програми розвитку повинні не спускатися зі столиці на місця, а, навпаки, формуватися унизу, виходячи з назрілих питань у кожному конкретному місті чи селі. Для цього до місцевих рад повинні прийти люди, укорінені у дану громаду, перейняті її проблемами, знайомі з територіальною специфікою і водночас здатні бачити перспективу, широкий контекст у масштабах цілої держави.

Українська партія іде на вибори, оскільки здатна змінювати ситуацію в Ужгороді, інших закарпатських містах і селах на краще. Ми не прихильники радикальних перемін заради них самих. Ми є згуртована команда професіоналів, кожний зі своїм досвідом роботи у радах різних рівнів, на виробництві, у бізнесі, різних державних установах і громадських організаціях. Нам не потрібний додатковий час на освоєння у комунальній проблематиці, на ознайомлення з тонкощами депутатської діяльності. Ми йдемо, щоб зразу же включитися у вирішення наболілих проблем, які є спільними практично для кожного населеного пункту Закарпаття.

Українська партія попри свою молодість не є проектом-одноденкою. Ми йдемо у політику всерйоз і надовго, гарантуючі виборцям надійні дивіденди на наданий нам кредит довіри.

 

Павло Федака, керівник виборчого штабу Закарпатської крайової організації Української партії для незалежного громадсько-політичного видання Закарпаття «Трибуна»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів